Pagrindinis
Apie mus
Paslaugos
Registracija
Dazniausiai uzduodami klausimai
Atsiliepimai
Kontaktai
(c) UAB "Pas Ąžuolą" 2012 m. | info@mokomesvairuoti.lt
Mūsų patirtis

Mokykloje dirba profesionalūs vairuotojų mokytojai instruktoriai neturintys žalingų įpročių sveikatai, bet turintys kelių dešimtmečių vairavimo patirtį, kurie stengsis, Jums, išaiškinti ne tik kelių eismo Taisykles, saugaus eismo keliuose pagrindus, bet ir perduoti daugiametę vairavimo patirtį, kad nepadarytumėte pažeidimų, sugebėtumėte išvengti eismo įvykių keliuose.
Mūsų mokyklos vairuotojų mokytojai instruktoriai, kelia kvalifikaciją aukštųjų mokyklų organizuojamuose seminaruose, skaito techninę literatūrą, naršo internete, dalyvauja visureigių varžybose. Nuo pat įsikūrimo, mokyklai vadovauja Ąžuolas J. Alekiūnas, mokantis vairuotojus nuo 1962 metų.
Mokymo pastatas Pasvalyje
Vairavimo mokykla "Pas Ąžuolą" yra pirmoji privati vairavimo mokykla Pasvalyje, rengianti vairiotojus vairuoti AM, A1, A2, A, B kategorijų transporto priemones, (dėl vairavimo aikštelės trūkumo C, CE, BE, D kategorijų laikinai nemokome) įkurta 1995 metais.
Per šį laikotarpį parengta daugiau kaip 4000 vairuotojų vairuoti įvairių kategorijų transporto priemones. Mūsų mokyklos paslaugomis naudojasi ne tik Pasvalio rajono gyventojai, bet ir Biržų, Pakruojo rajonų gyventojai.
Dažniausiai, mūsų vairavimo mokykloje renkasi pagal giminaičių, draugų, pažįstamų rekomendacijas, tai yra kokybiško mokymo rodiklis. Tarp buvusių mūsų mokinių sklinda kalbos ,,Jeigu nori gerai ir saugiai išmokti važinėti, eik mokytis "Pas Ąžuolą".
Mokymo klasė Pasvalyje
Vairavimo mokykla turi ir naudoja naujausią mokymo programą, pjūvius, mokėtus, treniruoklius. Kompiuterių ir projektorių pagalba, naudojamos skaidrės, testai, filmai, padedantys geriau įsisavinti mokymo programą, kad būsimieji vairuotojai suprastų, kaip saugiai elgtis tam tikrose situacijose keliuose.
Savanoriškam testų sprendimui yra pakankamai kompiuterių, kuriais naudotis galima nuo 8 - 20 val., be papildomo mokesčio.
Praktinio mokymo aikštelė Pasvalyje
Vairavimo mokykloje mokoma naujais tokios pat markės automobiliais, kokiais yra laikomas praktinis vairavimas V.Į "Regitra". Saugumui kelyje pagerinti, visi mokyklos lengvieji automobiliai perkami raudonos spalvos.
Vairavimo mokytojai / instruktoriai
Ąžuolas
Direktorius, vairuotojų mokytojas, instruktorius.
Vairavimo stažas nuo 1957-04-26
Tel.: 8 616 31313
Darius
Vairuotojų mokytojas, instruktorius.
Vairavimo stažas nuo 1989-03-17
Tel.: 8 610 17492
El.p: darius.grybe@mokomesvairuoti.lt
---
---.
---
---
---
Albertas
Vairavimo mokymo instruktorius.
Vairavimo stažas nuo 1976-02-10
Tel.: 8 611 16836
El.p: albertas.maracinskas@mokomesvairuoti.lt
Stanislovas
Vairavimo mokymo instruktorius.
Vairavimo stažas nuo 1980-05-20
Tel.: 8 612 54104
El.p: stanislovas.diksas@mokomesvairuoti.lt
Aloyzas
Vairavimo mokymo instruktorius.
Vairavimo stažas nuo 1975-05
Tel.: 8 682 27597
El.p: aloyzas.naudziunas@mokomesvairuoti.lt